Skipper
 

SKIPPER


WITAMY NA POKŁADZIE!

    Rozpoczynamy sezon żeglarski 2020! Czekają na nas wiatr, woda, słońce i wspaniała wakacyjna przygoda. Już niedługo wspólnie wyruszymy na mazurskie szlaki, aby robić to, co kochamy najbardziej - żeglować!

    Tegoroczny sezon jest już 26. w historii Skippera. Jesteśmy dumni z tego, że przez lata tysiące młodych ludzi rozpoczęło z nami swoją żeglarską przygodę. Dla wielu z nich żeglarstwo stało się wielką życiową pasją. Co roku setki osób zdobywają na naszych kursach patenty żeglarskie i motorowodne. Niejednokrotnie ci, którzy przed laty stawiali pierwsze żeglarskie kroki na koloniach i obozach Skippera są teraz instruktorami i szkolą swoich młodszych kolegów.

    Dziękujemy Uczestnikom za zaufanie i dowody sympatii. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, by również tegoroczne wakacje były dla wszystkich wspaniałą, pełną atrakcji i dobrej zabawy przygodą oraz okazją do zdobycia uprawnień żeglarskich.

    Jak co roku, przygotowaliśmy dla Państwa bogatą ofertę obozów, rejsów oraz kursów żeglarskich. Każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku i doświadczenia żeglarskiego. Szczegółowe informacje na temat wszystkich propozycji Skippera znajdują się na naszej stronie.

    Agencja Żeglarska SKIPPER, jako jeden z pierwszych podmiotów niezależnych, otrzymała upoważnienie Ministerstwa Sportu i Turystyki do przeprowadzania egzaminów na patent żeglarza jachtowego oraz sternika motorowodnego.

Agencja Żeglarska Skipper czterokrotnie otrzymała nagrodę SOZŻ za wysoki poziom szkoleń żeglarskich
oraz propagowanie żeglarstwa wśród dzieci i młodzieży.


BEZPIECZEŃSTWO

    Agencja Żeglarska Skipper wprowadziła na swoich obozach szeroki program bezpieczeństwa. Wszyscy uczestnicy są pod stałą opieką ratowników WOPR. Sternicy i instruktorzy przed przystąpieniem do pracy muszą zdać egzamin weryfikacyjny, sprawdzający ich przygotowanie do sezonu. Uczestnicy na początku każdego turnusu biorą udział w zajęciach z bezpieczeństwa w żeglarstwie. W ośrodku, w którym odbywają się nasze obozy i z którego rozpoczynają się rejsy, całodobowy dyżur pełni zespół wodnej karetki pogotowia WOPR.


SKIPPER PO GODZINACH

    Co roku zapraszamy Skipperowiczów na dziesiątki koncertów, festiwali, przeglądów i wystaw. Największą muzyczną imprezą Skippera jest Skipperyada. Gośćmi imprezy byli m.in.: Sistars, Afromental, Vavamuffin, Raggafaya, Junior Stress, Akurat, Habakuk, Grupa Operacyjna, NDK, Hurt, Farben Lehre, Indios Bravos, Normalsi, Kumka Olik, Blue Cafe, Kuśka Brothers, Zabili Mi Żółwia, Be My, The Toobes, Mama Selita, Krzysztof Jonkisz, Offensywa. Od 2011 r. koncerty w ramach Skipperyady odbywają się podczas naszych wakacyjnych obozów.

KONCERTY - Al Di Meola, Myslovitz, Coma, Happysad, Hey, Perfect, Voo Voo, Dżem, TSA, T.Love, Lao Che, Akurat, Armia, Paprica Corps, Farben Lehre, Habakuk, Negatyw, Proletariat, Closterkeller, Moskwa, Ścianka, Kasia Kowalska, Fish, Kora, Hunter, EKT Gdynia, Banana Boat...
FESTIWALE - 3R Skipper Festival, Międzynarodowy Festiwal Odkrywców i Podróżników MEDIATRAVEL
WYSTAWY - Tomasz Gudzowaty "My Walk" - Pałac Poznańskiego, Beata Pawlikowska "Moje życie nad Amazonką" - Pałac Poznańskiego, Jane Fulton Alt - Galeria "Patio", "Wakacje Pod Żaglami" Bałucki Ośrodek Kultury...
INNE - Salon Sportów Wodnych - Łódź.

Za wspieranie działań teatralnych młodzieży, Skipper otrzymał nagrodę "Złoty Sponsor Teatru" przyznaną przez Towarzystwo Kultury Teatralnej w Warszawie.

Skipper od kilkunastu lat jest patronem i głównym sponsorem Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Wakacje Pod Żaglami".

Zapraszamy na najlepsze obozy i rejsy żeglarskie na Mazurach!
Skipper

Facebook
YouTube